Юридична фірма "Аркс"
П'ятниця, 16.04.2021, 03:30
Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу
Мої статті [3]
Корисна інформація [2]
Матеріали взяті з відкритих джерел

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Головна » Статті » Мої статті

Система юридичниго захисту інтернет-магазину

Останнім часом відкриті джерела інформації навперебій висвітлюють події пов'язані з конфліктною ситуацією, яка склалася навколо широко відомого інтернет-магазину "Розетка.Уа”. Однак інформація ця суперечлива і більшою мірою відображає суб'єктивні погляди сторін існуючого конфлікту, але не дає об'єктивної оцінки сутності освітлюваних подій.

І все ж таки дослідивши цю інформацію та ознайомившись з матеріалами справи №2а-10574/11/2670 за позовом ТОВ "Розетка.Уа” до ДПІ у Печерському районі м. Києва, розміщеними на офіційному веб-порталі "Єдиний державний реєстр судових рішень”, можна прийти до певних висновків про необхідність поліпшення структури захищеності інтернет-торгівлі на сучасному етапі:

1. Перший з цих висновків полягає в тому, що податкова служба України почала застосовувати до інтернет-торговців ті ж самі методи контрольно-перевірочної роботи, які вона постійно застосовує до інших торговельних та виробничих компаній, а відтак не існує якогось окремого особливого тиску з боку цих органів, направленого проти інтернет-торгівлі в нашій країні взагалі.

2. Застосування web-розрахунків, подібних PayPal або WebMoney само по собі не не є способом захисту бізнесу від зовнішніх посягань у відриві від чіткої легітимної структури бізнесу без якої можливі (в тому числі і безпідставні) підозри або звинувачення з боку правоохоронних або контролюючих органів щодо порушень в процедурі поставок товарів, в процедурі їх кінцевої реалізації, в процедурі розрахунків з контрагентами, в фінансовій дисципліні надають можливість цим органам здійснювати тиск на одного і того ж суб'єкта підприємницької діяльності.

3. Інтернет-торговці на сьогодні ще не готові до проявів професійної уваги з боку правоохоронних і контролюючих органів, в основному в зв'язку з відсутністю в цій сфері досвіду, який багато років (і нерідко з успіхом) накопичували звичайні торговельні і виробничі компанії.

4. Судові рішення у справі № 2а-10574/11/2670 за позовом ТОВ "Розетка.Уа” до ДПІ у Печерському районі м. Києва беззаперечно показують, що оскарження дій і рішень контролюючих органі не можна довіряти юристам,які мають лише суто теоретичні уявлення про норми податкового або митного права і не мають необхідного досвіду захисту прав і законних інтересів платників податків у суді.

Категорія: Мої статті | Додав: arx (02.05.2012) | Автор: Володимир Роїк
Переглядів: 1054 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2021