Юридична фірма "Аркс"
Субота, 15.05.2021, 18:12
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

ЮРИДИЧНІ ТРЕНІНГИ

        Ґрунтуючись на глибоких професійних знаннях та багаторічному позитивного досвіді відстоювання інтересів платників податків в спорах з правоохоронними і контролюючими органами, юристи нашої фірми розробили та проводять корпоративні і відкриті тренінги і семінари, завдяки яким керівники підприємств та менеджери вищих ланок отримують необхідний мінімум юридичних знань та навичок, достатній для самостійного захисту свого бізнесу від протиправних дій фіскальних та силових структур.

    

Тематика тренінгів і семінарів:


I. Основи активного юридичного самозахисту.

      1. Необхідний мінімум правоих знань підприємця.  Правові норми, направлені на захист конституційного права на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу, захист.

1.1. Регламентація проведення перевірок і порядок оскарження їх результатів, що обумовлені Податковим кодексом України і Законом України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності".

1.2.  Повноваження посадових осіб органів МВС в сфері контролю підприємницької діяльності.

1.3.   Інші правоохоронні та контролюючі органи: їх завдання, повноваження і права.

1.4.   Чому передача документів "на зберігання" не захищає від перевірок?

1.5.   Закон України "Про боротьбу з корупцією" та захист підприємців від протиправних дій представників фіскальних і силових структур.

 

ІI. Захист бізнесу від свавілля представників фіскальних органів.


      1. Органи податкової служби.

1.1. Органи податкової служби. Типи перевірок, їх законні підстави та порядок допуску до проведення перевірок.

1.2. Участь співробітників податкової міліції в проведенні перевірок, оперативно-розшукова діяльність, розкриття податкових злочинів. Що корисно знати платнику податків.

1.3. Як без негативних наслідків не допустити до проведення перевірки.

1.4. Необхідні дії платника податків під час перевірки правильності нарахування і своєчасності сплати податків, зборів, інших обов'язкових платежів.

1.5. Адміністративне та судове оскарження рішень і дій посадових осіб податкових органів. Способи анулювання негативних наслідків донарахування податків.

             2.   КРУ. Порядок проведення перевірок і можливі наслідки. Методи юридичного самозахисту.


ІІІ.  Планові, непланові та камеральні перевірки суб'єктів підприємницької діяльності, що проводяться структурами Державної митної служби.


 1. Проведення перевірок Державною митною службою після завершення процедур митного контролю та митного оформлення товарів.
 2. Обов'язкові умови допуску посадових осіб митної служби до проведення планових або позапланових перевірок.
 3. Адміністративне та судове оскарження дій і рішень посадових осіб Державної митної служби України.


IV. Вимушений контакт з співробітниками підрозділів  МВС.

 1. Перевірки, що проводяться органами Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю, боротьби з незаконним обігом наркотиків, управління по бородьбі з організованою злочинністю, іншими органами МВС України.
 2. Права та обов'язки, повноваження посадових осіб органів МВС, визначені Законами України "Про міліцію", "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю", "Про оперативно-розшукову діяльність", Положенням про державну службу боротьби з економічною злочинністю, Кримінальним процесуальним кодексом України.
 3. Кримінальний кодекс Украини: протиправні дії в сфері економічної діяльності, кримінальна відповідальність за економічні злочини, адміністративна та кримінальная відповідальність посадових осіб правоохоронних та контролюючих органів за зловживання в сфері контролю підприємницької діяльності.
 4. Як без негативних наслідків не допустити до проведення перевірки співробітників органів МВД.

 

V.  Органи СБУ і перевірка суб'єктів підприємницької діяльності.


 1. Закон України "Про службу безпеки України"
 2. Завдання, повноваження, права та обов'язки СБУ та її посадових осіб.
 3. Як не стати жертвою юридичної неграмотності.

 

VI. Прокуратура. Два боки однієї медалі.

 1. Завдання прокуратури, повноваження, права та обов'язки її посадових осіб.
 2. Порядок взаємодії з керівництвом юридичної особи.
 3. Прокуратура та захист підприємницької діяльності.

  

VII. Надання / ненадання інформації про підприємство.

Комерційна та банківська таємниця.


 1. Офіційні запити правоохоронних органів про надання інформації в світлі правових норм про комерційну і банківську таємницю.
 2. Поняття конфіденційності і захист законних інтересів платників податків.
 3. Чи завжди необхідно надавати інформацію за запитами правоохоронних і контролюючих органів.
 4. Якщо надавати, то як і в якому об'ємі.

VIII. Державні органі та громадські організації захисту прав споживачі.

 1. Завдання органів державного контролю в сфері прав споживачів. Права та обов'язки їх посадових осіб.
 2. Повноваження та права членів громадських організацій в сфері захисту прав споживачів.
 3. Перевірка додержання суб'єктами підприємницької діяльності державних та регіональних стандартів, технічних регламентів і норм безпеки. Можливі наслідки. Методи активного юридичного самозахисту.

 


IX. Юридична та психологічна підготовка до допиту, в тому числі в якості свідка, явки за повісткою в органи МВС, СБУ, податкову міліцію, прокуратуру.

 1. Презумпція невинуватості.
 2. Як використовувати норми Конституції України, Кримінального і Кримінального процесуального кодексів, Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність"  для захисту права на підприємницьку діяльність, особисту недоторканість, безпеку, повагу до гідності особи, правову допомогу і захист.
 3. Психологічний тренінг.


X. Підсумковий аналіз нормативно-правових актів, що регламентують контрольно-перевірочну роботу, і практики їх застосування для захисту бізнесу.


     Вказаний перелік тем є орієнтовним і може змінюватись в залежності від особливостей і потреб підприємства.  Замовлення на проведення корпоративних тренінгів та семінарів з програмою, яка буде спеціально розроблена для Вашого підприємства з врахуванням його специфіки, приймаються за телефонами (044) 248-26-73, (067) 209-77-92 та електронною поштою за адресою arx@voliacable.com

 Submitter.ru - Регистрация в поисковых системах!


Copyright MyCorp © 2021